ACCESS BARS NEDİR?
Access Enerji dönüştürme sistemi, 1990’da Amerika’da Gary Douglas tarafından kurulan ve Dr.Dain Heer katkılarıyla geliştirilen; arzu ettiğimiz hayatı istediğimiz gibi yaşamaktan alıkoyan her türlü kutuplaşma, alışkanlık, yargı, inanç ve kararları hızlı ve pratik yöntemlerle değiştirebilmemiz için bizlere sunulmuş prosesler ve araçlar setidir.
Access bars bizi arzu ettiğimiz hayatı yaşamamızı engelleyen bakış açıları, kararlar, inançlar, alışkanlıklar ve yargıları kolaylıkla, pratik bir şekilde elimine etmemizi sağlayarak, günlük hayatımıza neşe ve kolaylığı taşıyan araçlar sunar.
Başımızın belli noktalarında nörolojik sinapsların elektromanyetik yüklerinin saklandığı 32 nokta vardır. Başımızın üstündeki bu bars adı verilen enerjetik şarj noktalarında şifa, zaman, alan, umutlar, hayaller, iletişim, neşe, hüzün, kontrol, form ve yapı, şükran, huzur, dinginlik, beden, cinsellik, nezaket, şükran, farkındalık, yaratıcılık, güç, yaşlanma, para vb. ile ilgili düşüncelerimiz, duygularımız, inançlarımız, bakış açılarımız ve kararlarımız depolanmıştır. Barslara dokunmak suretiyle bizi ve bedenimizi bu güne kadar biriken herhangi bir şey hakkındaki tüm sınırlayıcı düşünce, fikir, davranış ve inanç sistemlerimizden kurtarırız. Bu beden terapisini bilgisayarımızın hard diskinden gereksiz dosyaları silmek ve formatlamak işlemine benzetebiliriz. Böylece hayatımızda yeni şeyler yaratmak için temiz bir alan açmış oluruz. Barlar çalışmaya başladığında beyin dalgaları yavaşlar, çocukluktan bu yana veya diğer yaşamlarımızdan gelen 5-10.000 yıllık davranış kalıplarına, inanç sistemlerine erişim sağlanır.
Access bilinci, sizi düşüncelerinizin, duygularınızın, kalıp, inanç ve yargılarınızın sebep olduğu kutuplaşma ve hapsolma hissinden kurtarmakla ilgili bir terapiyi içerir. Yaşadığımız dünyada bize başkaları tarafından empoze edilen ve yapışıp kalan bakış açıları, yargılar, isteyerek ya da istemeyerek kişilerden satın aldığımız bilgiler, farkındalığımızın henüz oluşmadığı anlarda ezberlediğimiz sonuçlar; bizim yaşam kalitemizi, seçtiğimiz geleceği belirler. Access Bars; bizi engelleyen, bloke eden tüm biriktirdiklerimizden özgürleşerek, sonsuz bir varlık olarak, bilinç ile yaşayabilmemizi sağlayacak, enerjetik ve alternatif tıp gibi fayda sağlayıcı araçlar ve süreçler içeren bir teknikler düzenidir…
Hayatınızda neyin olası olduğu, neyin olası olmadığı ile ilgili önyargılı bakış açılarından işlev yaptığınızda ve dünyada sistemin nasıl çalıştığını katı bir şekilde tanımladığınızda, buna uymayan bir şeyin olduğunun farkına varamazsınız. Sıkı sıkı tutunduğunuz her düşünce, davranış, fikir, karar veya inanç enerjiyi kuvvetlendirir ve değişiminizi sınırlar, engeller. Access araç ve prosesleri hayatınızı değiştirmek için farklı bir persfektif yaratır ve sizin için gerçek olan şeyler hakkında netlik kazanmanıza izin verecek bilgiler sunar.
*Kendiniz için şu an kullandığınız enerjiden, daha fazla kullanmanızı sağlar.
*Artan odaklanma, mantık yürütme, hayattan daha fazla keyif alma, daha fazla kapasite, problem çözme, işlerin daha kolay yürütülmesi, daha fazla kapasite ve fiziksel yetenek, artan farkındalık ve ruhsal gelişme sağlar.

ACCESS BARS SEANSI NASIL UYGULANIR?
Access Bars seansı uygulayıcısı olmak için ‘’Access Bars Uluslararası Sertifikalı Eğitimini’’ bir Access Eğitmeninden (BF) almanız gerekmektedir. 1 günlük bir eğitimden sonra siz de bu tekniği uygulayabilirsiniz.
Access Bars seansı pratik, basit ve uygularken de sizin de katkı alacağınız bir tekniktir. Başımızdaki bars adını verdiğimiz 32 noktaya yumuşak dokunuşlarla yaklaşık 1 saat 15 dakika süren bir seanstan hemen sonra uygulamanın faydaları görülmeye başlar. Kişinin ne kadar seans alması gerektiği, sahip olduğu blokajlarına, bakış açılarına, inanç kalıplarına kısaca taşıdığı yüklere göre değişkenlik gösterir.

ACCESS BARS’IN AMACI
Her birimiz saf bir bilinçle dünyaya geliriz. Öğrenene ve bize öğretilene kadar korkularımız, yargılarımız yoktur. Daha sonra ailemiz, akrabalarımız, öğretmenlerimiz, çevremiz ve toplum tarafından bize ait olmayan ama her zaman bizimmiş gibi gelen sahiplendiğimiz yargılar ve kodlamalarla donatılırız. Başkalarından satın aldığımız, bize ait olmayan yargılar beraberinde kutupluluğu getirir. Kutupluluk ise bize gerçeği olduğu gibi görmemize izin vermez.
Access Bars bugün sizi sınırlamalarda tutan tüm bakış açılarınızdan, kolektif bilinçle size yerleşen inanç, davranış ve alışkanlık kalıplarından sizi özgürleştirir, hiç olmadığınız kadar kendiniz olmanızı sağlar. Başkalarından satın alıp, kendinizinmiş gibi hayatınıza akredite ettiğiniz tüm bakış açılarınızdan temizlendiğinizde bilinçten işlemeye başlarsınız ve ancak bu işlevsellikle gerçek potansiyelinizin farkına varır, kendi seçimlerinizle sonsuz olasılıklarla tanışırsınız.
Access’in amacı; drama ve travmalardan işlevsel hale gelmiş hayatımızın yerine, hayatı neşe ve kolaylıkla yaşayabileceğimiz yepyeni bir realiteyle bizleri tanıştırmaktır. Access hayatınızda iyi gitmeyen bir şeyleri değiştirmek ve size farklı bir realite kazandırmak için vardır…
Zihin bilişi keser ve bizi ya geçmişin hesaplamalarıyla ya da geleceğin kaygılarıyla meşgul eder. Access barsla sürekli başımızın içinde konuşan zihnin sesini durdurur, anda kalmayı başarır, sahip olduğumuz mucizelerin daha çok farkına varır, gerçek anlamda hayatı yaşamayı öğreniriz.
Access Bars hayatımızdaki para, sağlık, aşk, iş, cinsellik, yaratıcılık, başarı, huzur-dinginlik, sosyal ilişkiler vb. alanlarındaki tüm tıkanıkları açarak hem iç, hem de dış dünyamızla uyumu güçlendirir, her alanda yaşam kalitemizi maksimum seviyeye taşır.
*Yaşamınız tam istediğiniz gibi olsaydı nasıl olurdu?

ACCESS BARS’IN FAYDALARI NELERDİR?
Access Bars, bu güne kadar tüm dünyada yüzbinlerce insana sağlık, para, seks, uyku, ilişkiler, kaygı, depresyon vb. birçok alanda hayatlarını istedikleri yönde değiştirmeleri için yardım etti ve etmektedir. Access Bars’ın faydaları aşağıda sıralanandan şüphesiz çok daha fazla. Başlıcaları:
*Duygusal iniş çıkışları yatıştırarak daha dengeli bir ruh hali içinde olmanızı sağlar.
*Saplantılarınızı, kaygılarınızı ve korkularınızı ortadan kaldırır.
*Fobileri yok eder.
*Kararsızlıktan ve seçimsizlikten kurtarır, daha net seçimlerde bulunmanızı sağlar.
*Bedenin yaşlanma hızını yavaşlatır.
*Parayla ilgili tıkanıkları kaldırır, bolluk ve bereketi hayatınıza çeker.
*Sadece tek bir seansta bile depresyonun izlerini siler, neşeyi yaşamınıza dahil eder.
*Dikkat eksikliği, Hiperaktivite (ADHD) gibi öğrenmeyi güçleştiren durumların aşılmasını sağlar.
*Uyku bozukluklarını düzeltir, daha kaliteli bir uykuya sahip olursunuz.
*Zihinsel berraklığınıza kavuştuğunuz için, iş performansınızdan maximum sonuçlar alırsınız.
*Daha kolay bir hamilelik dönemi geçirmenizi ve daha rahat bir doğum sağlar.
*Kızgınlık, öfke, yorgunluk, nefret, tükenmişlik gibi duyguların vücudunuzda oluşturduğu blokajları çözerek, fiziksel hastalıklarınızı iyileştirir.
*Olumsuz yıkıcı düşünceleri kökünden söküp atar.
*Zihin ve bedendeki gerilimi yok eder.
*Çocuklarda ve gençlerde sınav öncesi sıkıntı ve endişeleri giderir.
*Psikomatik rahatsızlıkları azaltır.
*Migreni ortadan kaldırır.
*Kafanızın içinde sürekli konuşup duran gereksiz düşünce diyaloglarını, geveze zihni susturur.
*Kendiniz ve diğer kişiler için zihninizde daha geniş bir kabullenme ortamı yaratır. Bu kabullenme sayesinde ilişkilerinizde düzelme sağlanır.
*Hem rahatlamış, hem de enerjik hissetmenizi sağlar.
*Gerçek kapasitenizle sizi buluştururken her alanda yaratıcılığınızı artırır.
*Huzur, güven ve iyi hal duyguları artar. Öz güven eksikliğinden kaynaklanan (topluluk karşısında konuşamama gibi) sorunları ortadan kaldırır, kendinize olan güveninizi yaşam kalitenizi en üst seviyelere taşıyacak dereceye getirir.
*Kendinize koyduğunuz kısıtlamaları ortadan kaldırır, böylelikle hayatınızın her döneminde ve her alanında daha fazla olasılığa yer açmanıza olanak verir ve fırsatları kendinize çekmenizi sağlar.

ACCESS BARS ULUSLARARASI SERTİFİKALI UYGULAYICI EĞİTİMİ NEDİR?
‘’Kendinizi beslemeye ve özen göstermeye istekli olsaydınız ne olurdu? Olmasına mümkün olmadığına karar vermiş olduğunuz her şeyi olmak için kapıları açsaydınız ne olurdu? Dünyanın olanakları için ne kadar önemli olduğunuzu kavramanız için ne gerekirdi?’’ -Gary Douglas-
Hayatınızda en son ne zaman tam anlamıyla kendinize özen ve şefkat gösterilmiş ve bedeninizde yargısız şifayı hissettiniz? Uzun zaman mı oldu?
Access Consciousness içindeki ilk eğitim semineri Access Bars Uygulayıcı Eğitimi’dir. Bu eğitimi ilk kez aldığınızda uluslararası bir sertifikayla birlikte ‘’uygulayıcı’’ olur ve seanslar uygulamaya başlayabilirsiniz. Aynı eğitimi farklı 2 ayrı eğitmenden aldığınızda uygulayıcılar yetiştiren bir ‘’eğitmen’’ olursunuz. Amacımız bilinçten işleyen Access bilinciyle değişip dönüştürerek gün geçtikçe daha çok çoğalmak…

Access Bars temel eğitimi Access felsefesini size derinlemesine kazandıracak teorik bilgilerle başlar. Ardından Access’in kurucusu Gary Douglas ve daha sonra sistemin içine giren Dr. Dain Heer’in sunduğu eğitim videosu izletilir. Akışta günlük hayatınızı ve geleceğinizi neşe ve kolaylıkla yaşamanızı sağlayacak Access araçları ve prosesleriyle tanıştırılır.

Eğitimin ikinci aşamasında seminere katılan kişiler eşleşerek, eğitmen gözetiminde dönüşümlü olarak 4 bars seansı yaparlar; yani her bir kişi 2 seans yapmış ve 2 seans almış olur. Seansı uygulayan kişide, uygulanan kişi arasındaki ortak blokajlar varsa, aynı anda çözülme yaşanır.

Ortalama 1.15 saat süren bars seansı sonunda katılımcılar, lisanslı Access Bars uygulayıcısı olacaklardır.

1 günlük eğitim yaklaşık 7-8 saat sürmektedir.

ACCESS BARS UYGULAYICILIK EĞİTİMİ İLE NASIL BİR DEĞİŞİM YAŞANIR?

Access Bars tekniği başımızdaki bars adını verdiğimiz 32 enerjetik şarj noktalarına hafif dokunuşlarla işlevsellik gösteren dönüştürücü, araçlar ve prosesler setidir. Farkındalığımızın başlamasıyla beraber hayatımızda artık yük olan şeyleri daha fazla fark etmeye başlarız; yüklerimizden kurtulmak ve daha çok şimdiki zamanda kalmak isteriz.

Zihnin hiç susmayan sesi bizi, ya geçmişin travmaları/dramaları ya da geleceğin kaygıları arasında sıkıştırırken, içinde bulunduğumuz kafesten çıkmamızı ve hayatımızı, mutlu, huzurlu, kazançlı, dingin, sağlıklı, neşeli, kolay ve dengede yaşayacağımız bir realitede yaşamamızı neredeyse imkansız hale getirir. Access Bars bizi durduran değişimimize engel olan zihni susturup, pasif hale getirir. Çünkü başımızın içindeki zihin konuşurken ilerleyemez, değişimimize katkı olabilecek hiçbir olasılığı göremez ve hiçbir seçimde bulunamayız.

Access Bars fiziksel, ruhsal ve zihinsel tüm blokajları bedenimizden atmamızda şaşırtıcı etkiler yaratır; hayatımızı istediğimiz gibi şekillendirmemize olanak verir.

Access Bars, sonsuz varlık olarak sonsuz kapasitemizi engelleyen yetersizlik, öz güven eksikliği, öfke, kırgınlık, pişmanlık, kıskançlık, fobiler, hiperaktivite, panik atak, anksiyete, nefret, korku, kaygı, odak ve bipolar bozukluk gibi zihinsel/ruhsal problemleri siler. Beynimizi bir bilgisayara benzetirsek, yapılan işlemi hard diskimizden virüslerin temizlenmesi gibi düşünebiliriz.

Access Bars’dan sonra parasal konulardaki tıkanıklarımız hızla açılmaya başlar; parayla ilgili sahip olduğumuz tüm bakış açılarımızın, inanç kalıplarımızın, kararlarımızın, yeminlerimizin, taahhütlerimizin, alışkanlıklarımızın, yargılarımızın bilinçaltından ve bedenimize kilitlediğimiz tüm alanlardan silinmesiyle para/bolluk/bereket hayatımıza akmaya başlar.

Access Bars’dan sonra özel hayatlarımızda fark edilir değişimler meydana gelir; ilişkilerdeki istikrarsızlıklarımız yerine çatışmalardan ve sınırlamalardan uzak, bize en uyumlu, en çok keyif, huzur, heyecan veren ilişkiyi kendimize çekeriz.

Access Bars’dan sonra bedenimiz üzerinde biriktirdiğimiz tüm projeksiyonlar, ayrımlar, beklentiler, yargılar, reddetmeler, kırgınlıklar ve pişmanlıklar ile kaplanmış olan her şeyden özgürleştiğimiz için hücre yapısı dejenere olmamış sağlıklı yapısına geri döner ve biz hissedilir bir fiziksel rahatlama yaşarız ve gün geçtikçe daha sağlıklı bir bedene sahip olmaya başlarız.

Aynı gün içinde 4 seans da alabileceğiniz bu eğitimin elbette size çok daha fazla katkıları olacaktır. Siz çöplerinizden temizlendikçe yaratmak istediğiniz hayatı ve sahip olmak istediğiniz her şeyi hayatınıza çekmeye başlayacaksınız.

Eğitim sonunda size vereceğimiz Uluslararası Uygulayıcılık Sertifikası ile siz de bir ACCESS BARS UYGULAYICISI olacaksınız.

ACCESS BARS SEANSI İLE ZARAR GÖRMEK MÜMKÜN MÜDÜR?

Access Bars seansları 1990 yılından bu güne yüzbinlerce kişiye uygulanmış ancak olumsuz hiçbir etkiyle karşılaşılmamıştır. Kaldı ki, uygulamayı yanlış yapmak imkansızdır ve bars uygulamaları ile kimse zarar görmez. Bebekler dahil herkes bu seandan gönül rahatlığıyla faydalanabilir. Etkili, kolay ve güvenlidir.

ACCESS FACE LİFT (ENERGETİC GENÇLEŞME)

ACCESS FACE LİFT (ENERGETİC GENÇLEŞME)

ACCESS CONSCIOUSNESS’le ilk tanıştığımda bana ‘yok artık’ dedirtecek çok fazla katkısına şahit olmuştum. Günbegün onun proses ve araçlarının daha çok içine girip, daha çok tanıdıkça o beni daha çok şaşırtmaya devam etti. ACCESS’den önce gelip biri bana iğnesiz, neştersiz, cihazsız, sadece bedendeki enerjiyi takip ederek kendi ellerinle bir başkasının yüzüne ve bedenine gençlik katacaksın deseydi tepki bile göstermezdim sanırım…

Access Bilinci ile bütünleştikçe iş değişiyor; Garry Douglas’ın değimiyle “her şeyi alıp kabul etmeye, hiç birşeyi red etmemeye başladığınız an hayatta arzuladığınız her şeyi, şuanda sahip olduğunuzda daha büyük ve hayal edebileceğinizden daha fazla olanı yaratma yeteneğine sahip oluyorsunuz’’.

Yaşlanmanın, bilinçaltının bu realite ile ilgili hapsettiği hatta dışarıdan gelen etkilerle beslediği tüm düşünce, duygu, inanç ve bakış açılarımızın bir sonucu olduğunu bilseydik “yaş aldıkça insan yaşlanır” inancını da bırakırdık mutlaka. Bu kolektif inançtan en kısa zamanda kurtulmalıyız o zaman. Zira düşüncelerimizde neyi gerçek kılarsak o bizim gerçeğimiz olur. Bedenimizin eskimesini, yaşlanmasını yaratmak için gençliğin/genç kalmanın hangi tanımlamalarını kullanıyoruz?

Access Face Lift sadece yüzümüzde değil, tüm bedenimizde etkili olan gerçekten şaşırtıcı bir proses. Tekrar tekrar yapıldığı taktirde (en az 20 kez) kalıcı bir hale geliyor. Yüzümüzdeki yaşlanma görüntüsünü tersine çevirirken, uygulanan proseslerle birlikte tüm bedende de benzer farkedilir olumlu etkiler bırakıyor. İşlemden sonra yapay görünümden uzak doğal bir gençliğe kavuşurken, yüzünüzün ve bedeninizin sıkılaştığını hissediyorsunuz. Kısaca Access ile daima genç hissedip daima genç görünmek gerçekten mümkün.

ACCESS İLE KESİNTİSİZ PARA AKIŞININ YARATIMI (SEMİNER)

Paranın kendi realitenizdeki tanımı ne? Para sizin için ne ifade ediyor? Hayatınızdaki gücü, başarıyı, huzuru parayla mı tanımladınız? Paranın ne olduğuna karar verdiniz? Hiçbir zaman yeterli miktarda sahip olamayacağına karar verdiğiniz bir şey mi? Belki de şu anda para tek hedefiniz ve belki de kurtuluşunuzun anahtarı olarak görüyorsunuz? Ya şimdi o anahtarı dilediğiniz gibi kullanmanın zamanı geldiyse? Henüz bakmadığınız hangi kazanç akışı destekleriniz var? Parayla ilgili o kısır döngüyü bir türlü neden aşamıyorsunuz? Bu kısır döngünün artık elimine edilme zamanı geldiyse?
Günlük hayatımızda hiç durmadan emek vererek çalıştığını ama bir türlü emeğinin karşılığını alamadığını, hala borç içinde yaşamak zorunda olduğunu anlatan insanlarla çok sık karşılaşırız. Diğer taraftan istediği parayı kolaylıkla hayatına çekebilen, hatta harcayabileceği paradan daha fazlasına sahip kişileri gördükçe bu işte bir yanlışlık olduğunu hangimiz düşünmedik? Biz biliyoruz ki geçmişten bu günümüze kadar getirdiğimiz para ile ilgili onlarca, yüzlerce ve hatta binlerce bakış açısına sahibiz. Para da bir enerjidir ve biz bu enerjiyi beynimizde, bedenimizde hangi kimlikle kodladık? Para kirlidir, çok para insanı bozar, parayla işim olmaz vb. gibi yargıladığınız bir enerji sizce size gelir mi?
Dünyadaki parayı kolaylıkla kazanan, istediği zaman istediği işten para yaratan insanların paraya dair hiçbir bakış açılarının ve yargılarının olmadığını ortaya çıkaran bir araştırma yapılmış. Para yaratımını durduran kabullenmenin üç bileşen vardır ve bunlar beynimizdeki hard diskimizden temizlenmeyi bekler: Uyumlanma ve aynı fikirde olma, direnç ve tepki. Biri size, ‘’ülke ekonomik krizde ve canlı para akışı yok’’ dediğinde buna uyumlanır ve aynı fikirde olup ‘’evet haklısın’’ derseniz, bunu onun hayatında ve kendi hayatınızda katı hale getirir ve para akışınızı durdurursunuz. Eğer buna direnip, ‘’sanırım bu kişi benden para istiyor’’ diye düşünürseniz yine bunu kendi hayatınızda katı hale getirir ve para akışını durdurursunuz. Bu bakış açısına tepki gösterip ‘’hayatımda bol miktarda paraya sahibim, sen de ne eksik olduğunu bilmiyorum’’ deyip yargıya giderseniz yine para akışını istemeyerek kendinizde durdurursunuz. Para ile ilgili tüm bakış açılarımızın, inanç kalıplarımızın, kararlarımızın, yeminlerimizin, taahhütlerimizin, alışkanlıklarımızın, yargılarımızın bilinçaltından silinmesiyle para/bolluk/bereket hayatımıza akmaya başlar…

Hayallerinizin ötesinde, harcayacağınızdan daha fazla paraya sahip olacağınıza muktedir olduğunuzu bilseydiniz bu nasıl olurdu?
ACCESS İLE KESİNTİSİZ PARA AKIŞININ YARATIMI seminerinde hayatınızda para kanallarının tüm tıkanıklıklarını Access araç ve proseslerini kullanarak birlikte açacağız. Bolluk- bereketi hayatımıza davet edip neşe ve kolaylıkla para yapmanın yollarını birlikte keşfedeceğiz. Para yaratmakla ilgili engel oluşturduğumuz her alanı yıkıp, yaratımını tümüyle iptal edip, bambaşka bir realitenin kapılarını açacağız. Bu seminer aslında harcayabileceğinizden daha fazla para yaratmanız, işinize daha fazla para akışını çekmeniz , borçsuz ve bolluk-bereket-ihtişam içinde yaşamanız için size hazırlanan bir davet…

Sınırsız zenginliği, bolluğu-bereketi toplam kolaylıkla yaratmak için hangi enerji, alan ve bilinç olabiliriz? Buna izin vermeyen her şeyi yıkıp, yaratımını hep birlikte iptal etmeye gönüllü
müsünüz? Cevabınız ‘’evet’’ ise bu eğlenceli maceraya başlayabiliriz…

ACCESS İLE İLİŞKİLER SEMİNERİ

Hayatımız boyunca hayal ettiğimiz ilgiyi ve alakayı gösterecek kişiyi, ayaklarımızı yerden kesecek ilişkiyi aradık. Bulabildik mi? Ya başkalarının her zaman bize yöneltmeleri için beklediğimiz o sevecenliği önce kendimize yöneltmemiz gerektiğinin farkına varmamızın zamanı geldiyse?
Neden hep aşkta kaybeden tarafsınız? Neden yıllarınızı heba ettiğiniz o kişi sizin kıymetinizi anlamıyor? Sevginin tüm kapıları açtığını size söylediler, sizin anahtarınız neden o kapıları açmıyor? Arkadaşınıza ‘’benden güzel ve başarılı değildi ama beni ona tercih etti’’ cümlesiyle başlayarak ne kadar dert yandınız?
Burada bir yanlışlık var o zaman; Partneriniz için kendinizi hiçe sayıp her türlü fedakarlığı yapmanıza, onun istediği gibi biri olmaya çalışmanıza hatta size her ihtiyacı olduğunda yanında olmanıza rağmen yine mi olmuyor?
Ya kalbimizden söküp atamadıklarımızın; aylar yıllar geçmesine rağmen hala dün gibi beynimizin içinde yaşayan kalbimizi yakıp kavuran ama o bir türlü bize dönmeyenlerin bıraktığı travmalar. Gittiler de neden dönmezler bir türlü?
‘’Eğer mükemmel bir ilişki bulursam her şey yolunda gider ve kendimi sevmeye başlarım’’ diyenlerdenseniz size çok hoşunuza gitmeyecek bir haberim var: ‘’Bu hiçbir zaman böyle olmayacak’’. Çünkü siz ancak kendinizi sevmeye başladığınızda çevrenize yansıma yapacak ve kendinizi sevdiğiniz kadar sizi seven birini bulacaksınız. Gelin bu seminerde önce kendimizi sevmekle işe başlayalım.
Hayalini kurduğunuz o sihirli ilişkinin kapılarını açmak elimizde. Kendimizle ilgili tüm bakış açılarını, taahhütleri, kararları, yeminleri, kontratları, yargıları yıkıp yaratımını iptal edersek neler değişir? Mükemmel ilişkimizi yaşamamızı engel olan tüm sınırlamalarımızı oluşturan ‘’ilişki’’ ile ilgili kullandığımız tüm tanımlarımızdan özgürleşirsek nasıl olur?
Seminer Süresi: 4 Saat. (Talebe göre seminer günü, yeri ve saatleri belirlenir).